• (044)
  • (097)
  • (063)
222-777-9
(044) 222-777-9
Басейн «Дружній» – чекає на Вас!!!

Друзі, всі ми знаємо Ірпінь, як чудове місто з багатою інфраструктурою, величезною кількістю парків та свекрів європейського зразку. Розбудовники міста Ірпінь, не байдужі, до його майбутнього, в числі котрих будівельна фірма «Синергія», натхненні девізом «Ірпінь – місто здоров’я!» активно приймають участь у розвитку об’єктів соціальної інфраструктури, завдяки чому вже восени 2015 року до цих об’єктів додався басейн на території санаторію «Дружній». БФ «Синергія» прийняла активну участь у реконструкції басейну , тому сьогодні багато школярів мають можливість відвідувати басейн безкоштовно, прийняв участь у соціальній програмі міста. Сотні дітей вже отримали неймовірне задоволення, радість та користь відвідав Ірпінський басейн «Дружній». Похід до басейну – це не тільки веселе та активне проводження часу, а й чудова нагода оздоровитися. Плавання сприятливо впливає на укріплення суглобів, лікує остеохондроз, сколіоз, позитивно позначається на серцево-судинній, нервовій та дихальній системах, підвищує ослаблений після затяжної зими імунітет. Досвідченні інструктори з плавання басейну «Дружній» тепер мають можливість проводити заняття для дорослих та дітей, в групах та індивідуально, а також групові заняття по аква-фітнесу.
До Ваших послуг в басейні «Дружній» 4 доріжки для плавання довжиною в 25 м, глибина яких коливається від 1.5 м до 2.2 м. При фільтрації та очищенні води використовується сучасна італійська система на основі піщаних фільтрів.
Графік роботи басейну «Дружній» із 8:00 до 21:00, без вихідних, тому кожен із нас може скласти свій ідеальний графік здорового способу життя.
Запис до басейну за тел.:(093)865-07-52 Світлана
Басейн знаходиться за адресою м. Ірпінь, вул. Комінтерна, 48

Замовити перегляд квартири
(у зручний для Вас час готові зустрітися для перегляду квартир,
а також показати документи, розповісти про умови)